بحث کاربر:Qubad

از ایران پدیا
پرش به ناوبری پرش به جستجو

لطفاصفحاتی که ایجاد کرده ام را نگاه کنید خراسانی (بحث) ‏۳۱ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۱۱ (CEST)

از شهاب

لطفا صفحه هوشنگ منتظر‌الظهور‌ نگاه کن Shahab (بحث) ‏۳۱ مارس ۲۰۱۸، ساعت ۱۵:۴۵ (CEST)

با سلام و خسته نباشید من صفحه محمدتقی پسیان را کار می کنم. در صفحه زندگی نامه هرکاری کردم عکس نمی اید. عکس پسیان با کد محمدتقی‌خان پسیان.jpg در آرشیو دانلود شد ولی نمی دانم چرا در صفحه اصلی دیده نمی شود. توضیح اینکه جعبه زندگی نامه را از روی صفحه عباس میرزا کپی کرده بودم و تغییرات داده بودم. برای همه موارد قبلی این کار درست در می امد ولی نمیدانم چرا برای این یکی درست در نیامد. در نتیجه خودت زحمت عکس جعبه را بکش و اسمش را هم که در بالا نوشتم و در آرشیو موجود است. با تشکر -- اکباتان90 (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۰:۱۶ (CEST)

با سلام و خسته نباشید درست همین موقع که من داشتم روی پسیان کار میکردم شما هم امدید و اشکال تعارضی پیش امد و همه ملاتهای من پاک شد در نتیجه به قول معروف لطف شما مایه دردسر است. البته با تشکر از تعویض عکس. -- اکباتان90 (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۰۲ (CEST)

با سلام و خسته نباشید 

من کورش را شروع کردم که شماره ۱ است من تعهد ۱ تا ۳۴ را که همه تاریخی هستند قبول می کنم و سعی می کنم روزی یک تعهد انجام دهم فقط اولا شما با اینجا صحبت کن و ثانیا به همه بگو روی اینها کار نکنند چون من می خواهم کار کنم با تشکر -- اکباتان90 (بحث) ‏۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۳:۳۰ (CEST)

از کاربر شهاب

لطفا مقاله فیلابی را چک کن Shahab (بحث) ‏۵ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۹:۲۹ (CEST)


با سلام و خسته نباشید داشتم مقاله سردار اسعد را می نوشتم که به مقاله بی بی مریم مراجعه کردم. در آنجا نوشته اشت:‌ بی بی مریم بختیاری در سال ۱۲۵۱ دیده به جهان گشود. او دختر حسینقلی خان ایلخانی، خواهر علیقلی خان سردار اسعد و همسر علی قلی خان بختیاری بود. درحالیکه این اشتباه است و در جعبه زندگی نامه بی بی مریم هم نوشته است که همسرش فتح الله خان بوده است و نه علی قلی خان. توضیح اینکه علی قلی خان همان سردار اسعد است که برادر بی بی مریم بوده است و نه شوهرش. باید این موضوع تصحیح شود. جدا از این بحث و نکته دوم اینکه اگر اسم مقاله سردار اسعد بختیاری است و اسم اصلی اش علی قلی خان بختیاری است در ابتدای مقاله ایا می شود نوشت علی قلی خان بختیاری معروف به سردار اسعد بختیاری؟‌ یعنی ایا می شود در ابتدای مقاله اسمی به غیر از اسم صفحه آورد؟‌ اگر نه پس چطور مقاله را می شود شروع کرد؟ با تشکر -- اکباتان90 (بحث) ‏۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۷:۳۵ (CEST)

=

منظورم این بود که برای صفحه سردار اسعد کدام از دو جمله زیر برای شروع درست است؟ سردار اسعد بختیاری با نام اصلی علی‌قلی‌خان بختیاری ........ علی قلی خان بختیاری معروف به سردار اسعد بختیاری ... با تشکر تمام -- اکباتان90 (بحث) ‏۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۸:۴۵ (CEST)

==

با تشکر -- اکباتان90 (بحث) ‏۹ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۰:۲۰ (CEST) با سلام ؛ سه مقاله شامل ناصرصادق وطاهر احمدزاده و علی باکری را در حدی که میتوانستم تکمیل کردم . شما میتوانید آنها را چک کرده و اشکالاتشان را بر طرف کنید.با تشکر خراسانی


باسلام مقاله مجید شریف واقفی تمام شد میتوانی آنرا چک کنی با تشکر خراسانی (بحث) ‏۱۳ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۱۱:۱۴ (CEST)

در مورد الگو سوال دارم

چرا جمله اضافی بالای الگو موسیقی دان ظاهر میشود ترمان594 (بحث) ‏۲۰ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۰۸:۵۴ (CEST)

=

با سلام و خسته نباشید سوال داشتم که ایا می شود از منبعی به اسم رشد استفاده کرد؟ ظاهرش رژیمی است. با تشکر -- اکباتان90 (بحث) ‏۲۲ آوریل ۲۰۱۸، ساعت ۲۱:۲۵ (CEST)