رده‌های ردیابی

پرش به ناوبری پرش به جستجو

این صفحه فهرست رده‌هایی ردیابی است که به‌صورت خودکار توسط مدیاویکی پر می‌شوند است. نام‌هایشان می‌تواند پس از تغییر پیام‌های سامانه‌ای مرتبط در فضای نام مدیاویکی تغییر یابد.

ردهٔ ردیابی نام پیام معیارهای گنجایش رده
صفحه‌های نمایه‌شده(خالی)index-categoryاین صفحه __INDEX__ درونش دارد (و در فضای نامی است که پرچم مجاز است)، و به این دلیل توسط ربات مجاز است که به‌صورت عادی نباید می‌شد.
صفحه‌های نمایه‌نشده(۳ ص)noindex-categoryاین صفحه توسط ربات‌ها فهرست‌نشده‌است به این دلیل که واژه جادویی __NOINDEX__ در آن یا در فضای که پرچم مجاز است دارد.
صفحه‌های دارای آرگومان تکراری در فراخوانی الگو(۲ ص)duplicate-args-categoryصفحاتی که دارای آرگومان تکراری هستند مانند، {{foo|bar=1|bar=2}} یا {{foo|bar|1=baz}}.
صفحه‌هایی که حاوی تعداد زیادی فراخوانی سنگین دستورهای تجزیه‌گر هستند(خالی)expensive-parserfunction-categoryتوابع هزینه‌بر گران (مانند #ifexist) زیادی در صفجه استفاده شده‌ است. Manual:$wgExpensiveParserFunctionLimit را ببینید.
صفحه‌های حاوی الگوهایی با پارامترهای نادیده‌گرفته‌شده(خالی)post-expand-template-argument-categoryپس از گسترش یک آرگومان الگو (چیزی بین آکولادهای سه‌تایی، مانند {{{Foo}}}) صفحه بزرگ‌تر از $wgMaxArticleSize می‌شود.
صفحه‌هایی که اندازه گنجایشی الگوهایشان بیش از حد مجاز است(خالی)post-expand-template-inclusion-categoryپس از گسترش همهٔ الگوها، حجم صفحه بزرگتر از $wgMaxArticleSize است بنابراین بعضی از الگو گسترش نیافته‌اند.
رده‌های پنهان(۶ ر)hidden-category-categoryرده در محتوای صفحه‌اش شامل __HIDDENCAT__ است، که از به طور پیش‌فرض نشان‌دادن جعبه پیوندهای رده در صفحات جلوگیری می‌کند.
صفحه‌های دارای پیوند خراب به پرونده(۲۱ ص)broken-file-categoryصفحه شامل یک پیوند پرونده خراب است (پیوندی برای جاسازی‌کردن یک پرونده هنگامی که آن پرونده وجود ندارد).
صفحه‌هایی که از حداکثر تعداد گره تجاوز کرده‌اند(خالی)node-count-exceeded-categoryاین صفحه از تعداد حداکثر اشکال فراتر رفته است.
صفحه‌هایی که از حداکثر عمق بسط دادن تجاوز کرده‌اند(خالی)expansion-depth-exceeded-categoryرده برای صفحاتی که در آنها از عمق گسترش فراتر رفته است.
صفحه‌ها باعنوان نمایشی نادیده‌گرفته‌شده(۴ ص)restricted-displaytitle-ignoredدراين صفحه {{DISPLAYTITLE}} بی‌اهميت تلقی گرديده‌است، چراکه با عنوان اصلی صفحه یکي نيست.
صفحه از برچسب اچ‌تی‌ام‌ال بسته‌شدهٔ نامجاز استفاده می‌کند(خالی)deprecated-self-close-categoryصفحه دارای برچسب اچ‌تی‌ام‌ال self-closed است مانند <b/> یا <span/>. عملکرد این برچسب‌ها در اچ‌تی‌ام‌ال۵ تغییر می‌کند در نتیجه استفاده از آنها در ویکی‌متن منسوخ و بی‌اثر است.
صفحه‌های دارای حلقه در الگو(خالی)template-loop-categoryصفحه دارای حلقه در الگو، مثلا الگویی که از خودش درون خودش استفاده‌کرده‌است.
صفحات دارای خطا در ارجاع(۵ ص)cite-tracking-category-cite-errorصفحات موجود در این رده دارای خطا در استفاده از برچسب ارجاع هستند.
صفحه‌های دارای خطای سینتکس‌های‌لایت(خالی)syntaxhighlight-error-categoryThere was an error when attempting to highlight code included on the page.
صفحه‌های دارای خطاهای اسکریپتی(۲ ص)scribunto-common-error-categoryThere was an error when processing the modules included on the page.
ماژول‌های اسکریبونتو دارای خطا(خالی)scribunto-module-with-errors-categoryاین پودمان در خود خطا دارد.
فهرست‌های تحویل پیام انبوه(۱ ص)massmessage-list-categoryThe page is a delivery list for the MassMessage extension.
صفحه‌های دارای برچسب مختصات ناقص(خالی)geodata-broken-tags-categoryصفحه برچسب ناهنجار {{#coordinates:}} دارد.
صفحه‌ها با ارزش جهانی ناشناخته(خالی)geodata-unknown-globe-categoryصفحه از مقدار تعریف‌نشده برای پارامتر globe در مختصات استفاده می‌کند.
صفحه‌ها با ارزش ناحیه‌ای نامعتبر(خالی)geodata-unknown-region-categoryصفحه از مقدار تعریف‌نشده برای پارامتر region در مختصات استفاده می‌کند.
صفحه‌ها با نوع تعریف‌نشده از مختصات(خالی)geodata-unknown-type-categoryصفحه از مقدار تعریف‌نشده برای پارامتر type در مختصات استفاده می‌کند.
TemplateStyles stylesheets with errors(خالی)templatestyles-stylesheet-error-categoryThe TemplateStyles stylesheet has an error.
صفحات دارای خطای شیوه‌نامه الگو(خالی)templatestyles-page-error-categoryThere was an error when processing a <templatestyles/> tag on the page.