ایران‌پدیا:خودآموز (کتاب‌ساز)

از ایران پدیا
پرش به ناوبری پرش به جستجو

کتاب‌های ایران‌پدیا به صفحاتی گفته می‌شوند که در فضای نام کتاب یا در زیر کاربری کاربرها قرار دارند. این کتاب‌ها در اصل فهرستی از مقالات مرتبط و هم موضوع هستند که می‌توانند بخش‌هایی از یک کتاب قابل چاپ را تشکیل دهند.

به عنوان مثال در مورد موضوع تاریخ ایران می‌توان تعدادی مقاله خوب که جنبه‌های مختلف را پوشش دهند در کنار هم قرار داد و تاریخ ایران را به وسیلهٔ مقاله‌های ایران‌پدیا شرح داد.

خصوصیات کتاب‌های ایران‌پدیا

این کتاب‌ها قابل چاپ، قابل مطالعه بر روی کتاب‌خوان‌های دیجیتال (آیفون، سیستم‌های اندرویدی، آیپد، کیندل و...) یا به صورت آفلاین بر روی کامپیوتر هستند همچنین با هر بار به‌روز شدن مقالات ایران‌پدیا می توان فقط با کلیک مجدد بر روی دانلود pdf یا پسوندهای دیگر آخرین نسخه کتاب را دریافت کرد.

همکاری در ساخت کتاب

در هر زمینه‌ای (تاریخ، سیاست، جغرافیا، علوم اجتماعی، مهندسی، پزشکی و...) که علاقه‌مند هستید می‌توانید در فضای زیر کاربری خود از مقاله‌هایی که فکر می‌کنید ارزش ماندن در کتاب مورد نظرتان را دارند فهرستی تهیه کنید و همچنین مقالات مورد نظر را از نظر کیفیت ارتقا دهید به عنوان مثال کتاب:ایران‌پدیا را مشاهده کنید.

در نهایت بعد از کامل شدن فهرست و همچنین بهبود یافتن کیفیت مقالات می‌توانید کتاب خود را برای استفاده عموم در فضای نام کتاب قرار دهید.


جستارهای وابسته